€ 8,70 euro brutto/h

Produkcja dań gotowych oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2015 20:40

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta od zaraz z Hamburga na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,70 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie różnego rodzaju prac produkcyjnych związanych z przygotowaniem hamburgerów, pizz oraz wrapów.
  • Zadania polegać będą na obsłudze maszyn, przygotowaniu składników i innych pracach zleconych przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • brak problemów ze zorganizowaniem sobie miejsca zamieszkania
  • miła aparycja
  • kulturalność
  • odpowiedzialność, pracowitość, zaangażowanie
  • stosowanie się do zasad pracy na produkcji spożywczej – BHP
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus różnego rodzaju premie i dodatki
  • możliwość zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego
  • zapewnione ubezpieczenie
  • gwarancja odprowadzania składek
  • szkolenia stanowiskowe przeprowadzane w języku polskim
  • pracownicy mogą pobierać niemieckie świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na poniżej podany adres kontaktowy:
neuearbeit@berlin.com

Prosimy pamiętać o załączeniu CV ze zdjęciem i zatytułowaniu wiadomości następująco: „produkcja dań gotowych, Hamburg, Imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych/

ID ogłoszenia: 90555c10f648dd7e