€ do uzgodnienia

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez języka dla murarza w budownictwie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 21:50

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla budowlańców na stanowisku murarza bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy zadaniach związanych z murowaniem.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do ustalenia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie przy budownictwie przemysłowo-mieszkaniowym.
  • Obowiązkiem będzie murowanie, wykonywanie zbrojeń i szalunków.
  • Do zadań należeć będzie również stawianie ścian i wylewanie betonu.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy murarza
  • praktyczna umiejętność wykonywania prac murarskich
  • profesjonalizm
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego jednak nie jest to warunek obowiązkowy
  • brak nałogów – głównie alkoholowego i tytoniowego
  • wiek między 25 a 55 lat
  • dokumenty poświadczające doświadczenie
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • wysokie stawki
  • zapewnione zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem na adres: biuro@ruben-bau.eu

źródło: http://www.praca4u.net/murarzy-niemcy-id267439.html

ID ogłoszenia: 92154d79dc1bebce

3 komentarze na “Aktualna oferta pracy w Niemczech bez języka dla murarza w budownictwie”

  1. Jestem zainteresowany tą pracą. mam 50 lat i swój dom w Polsce ,czyli żadna praca związana z murarką nie jest mi obca .tel 664031990.Pozdrawiam.

  2. mam 37 lat w murarce około 10 lat chętnie podejmę pracę od zaraz .

  3. WITAM SZUKAM PRACY NA BUDOWNICTWIE ZAJMUJE SIE OD 11 LAT BUDOWNICTWEM PILNIE WYJADĘ OD ZARAZ NIE MAM JAK CV NAPISAC BO NIE CHODZI MI KOMPUTER OD ZNAJOMEGO WYSŁAŁEM WIADOMOŚĆ JEŚLI BY PANSTWO SZUKALI PRACOWNIKA A JESTEM ZDOLNY CHĘTNIE WYJADĘ 792175336