€ 8,79/h brutto

Pakowacz – Niemcy praca na produkcji spożywczej od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 10 lipca 2013 02:00

Fabryka żywności z Norymbergi poszukuje od zaraz pakowacza do pracy w Niemczech przy produkcji, pakowaniu artykułów spożywczych. Ogłoszenie przeznaczone dla osoby, która zna język niemiecki w stopniu podstawowym oraz potrafi grać w piłkę nożną.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Norymberga
Wynagrodzenie: na początek 8,76 brutto za godzinę, po okresie próbnym 9,00

Zadania:
– praca przy taśmie polegająca na pakowaniu żywności w środowisku o obniżonej temperaturze
– praca w systemie zmianowym
– gra w drużynie firmowej (piłka nożna)

Wymagania:
– znajomość języka w stopniu podstawowym
– mile widziane prawo jazdy oraz własny środek transportu
– mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
– gotowość do pracy na stałe
– motywacja, punktualność, zaangażowanie
– umiejętność i chęć do gry w piłkę nożną na poziomie zaawansowanym
– uczestnictwo w treningach (raz w tygodniu) oraz meczach w weekendy

Oferujemy:
– legalną pracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony
– wysokie zarobki
– gwarantowane 170 godzin pracy w miesiącu oraz możliwość wypracowania nadgodzin w sobotę oraz na zmianie nocnej
– możliwość rozwoju zawodowego – awansu
– zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym płatne 100 euro miesięcznie (opcjonalnie)

Agencja Pracy EP PERSONAL (nr rejestru agencji zatrudnienia 8821)

EP-Personal Wita Stwosza 15 50-136 Wrocław

email: biuro@ep-personal.com.pl z dopiskiem „Pakowacz/piłkarz(piłka nożna)”

Ogłoszenie pochodzi z serwisu gratka.pl

ID ogłoszenia: 46251dcabd7643e7