€ 8,19 Euro brutto

Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu palet od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Opublikowany: 27 października 2013 23:50

Pilnie poszukiwani pracownicy fizyczni do firmy z Bremen. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu, naprawianiu oraz załadunku palet. Od kandydatów wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz palet

Miejsce: Brema, Niemcy

Płaca: 8,19 Euro brutto

Zadania:

  • Naprawa palet ( plan to minimalnie 200 na dzień)
  • do zadań będzie należało również demontowanie uszkodzonych sztuk, segregacja, załadunek i rozładunek na samochody dostawcze
  • Obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • znajomość obsługi elektronarzędzi – gwoździarki
  • posiadanie doświadczenia w pracy za granicą kraju oraz na podobnym stanowisku
  • stan zdrowia umożliwiający podjęcie fizycznej pracy
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy oraz samochodu

Oferta:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, odprowadzamy składki zdrowotne do ZUS
  • legalną pracę
  • umowa tymczasowa , praca na pełen etat
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania CV na adres: rekrutacja@hrinvestment.pl
Prosimy wpisać nazwę stanowiska w tytule wiadomości

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20h11m/

ID ogłoszenia: 275267e1a894e57