€ 10 euro netto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz bez języka murarz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 28 stycznia 2015 01:21

Pilnie poszukujemy 2 osoby do podjęcia pracy w Niemczech na budowie w charakterze murarza. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Bremen

Zarobki: 10 euro netto za godzinę

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Czytanie planów budowlanych.
  • Stawianie ścian, murowanie
  • drobne prace wykończeniowe

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem do pracy w Niemczech
  • doświadczenie w pracy murarza – warunek konieczny!
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • sprawne zorganizowanie
  • fachowość
  • obowiązkowość
  • znajomość języka nie jest wymagana

Oferta:

  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • zorganizowane i opłacone przez pracodawcę zamieszkanie
  • zatrudnienie w niemieckiej firmie budowlanej ze stabilną pozycją na rynku
  • zapewnione ubezpieczenie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: MUR/100/DE – należy przesłać z załączeniem CV na poniżej podany adres:
rekrutacja@flexjob.pl

źródło: http://www.praca4u.net/murarze-niemcy-id264840.html

ID ogłoszenia: 11354c8351901d4e

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz bez języka murarz Bremen”

  1. Jestem zainteresowany posiadam 15 leynie doświadczenie 609642373