€ 8,50 EUR brutto/h plus dodatki

Oferta pracy w Niemczech fizyczna na magazynie zładunek-rozładunek Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Opublikowany: 18 listopada 2013 23:26

Aktualna propozycja zatrudnienia na magazynie z Bremy. Fizyczna praca w Niemczech przy rozładunku i załadunku towaru, skanowaniu produktów oraz innych pracach pomocniczych.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce: Brema

Zarobki: stawka podstawowa- 8,50 EUR brutto/h plus dodatki za pracę w nadgodzinach i nocy

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna polegająca na rozładunku i załadunku towarów.
  • Do zadań należeć będzie skanowanie paczek kurierskich elektronicznymi skanerami.
  • Do obowiązków należeć będą inne prace pomocnicze na magazynie.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie zdobyte w pracy na magazynie
  • zdolność pracy w grupie
  • skoncentrowanie na wypełnianie planów
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferta:

  • Legalną pracę i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • druk A1, kartka EKUZ, ubezpieczenie zdrowotne,
  • umowę na czas określony
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcy w pobliżu miejsca pracy
  • wsparcie i pomoc od rezydenta

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CB klauzulą o przetwarzaniu danych. W tytule maila prosimy wpisać: MBR/11/13
adres e-mail: niemcy@lseurope.pl

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/magazynier-niemcy-,549249.html

ID ogłoszenia: 990528a8a5336db0

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech fizyczna na magazynie zładunek-rozładunek Brema”

  1. Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie. Mój kontakt 609-366-441

  2. Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie .mój kontakt 506586248