€ na akord

Zbiory borówki sezonowa praca Niemcy od zaraz dla studentów przy granicy!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Budziszyn
  • Opublikowany: 6 lipca 2015 00:22

Szukamy studentów na plantację z Budziszyna przy zbiorach borówki amerykańskiej od lipca 2015. Oferta bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca dla Polaków.

Termin: praca do podjęcia od drugiej połowy lipca

Stanowisko: Pracownik do zbioru borówki

Lokalizacja: Budziszyn, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe

Obowiązki:

  • Ręczny zbór dojrzałych owoców borówki. Praca może być wykonywana za pomocą specjalnego grzebienia.

Oczekiwania:

  • wytrzymałość fizyczna
  • bardzo dobra sprawność
  • obowiązkowość
  • zwinność
  • szybkość
  • pewność siebie
  • posiadanie statusu ucznia bądź studenta
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej
  • zamieszkanie w Zgorzelcu lub okolicach
  • mobilność

Oferta:

  • praca od zaraz do drugiej połowy lipca
  • zatrudnienie dla Polaków którzy będą mogli samodzielnie dojeżdżać do pracy w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podreperowania budżetu domowego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji kontaktowej za pośrednictwem poniższego adresu:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbiory borówek, Budziszyn. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-studentow-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-borowki-amerykanskiej/

ID ogłoszenia: 5955597c608bdb56