€ do ustalenia

Ogłoszenie: Niemcy praca personel w restauracji Mcdonald’s

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 15 października 2013 20:44

Znana sieć restauracji Mcdonald’s poszukuje pracowników. Ogłoszenie pracy w Niemczech w gastronomii przy przygotowaniu posiłków, obsłudze kas i sprzątaniu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik Mcdonald’s – Niemcy

Miejsce: Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Praca w restauracji popularnej sieci. Praca na różnych stanowiskach.

Wymagania:

  • elastyczność
  • swobodna komunikacja w języku niemieckim
  • silna motywacja do pracy

Oferta:

  • pomoc przy relokacji
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Niemiecką firmę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim ze zdjęciem na adres: rekrutacja@eurotranspoland.pl
  • W tytule prosimy podać nazwę stanowiska :”Pracownik Mcdonald’s – Niemcy”

źródło: http://www.eurotranspoland.pl/mcd.html

ID ogłoszenia: 807525d4d1c08cf9