€ 8,50 euro brutto/h

Zbiory truskawek oferta sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 02:34

Plantacja owoców miękkich poszukuje pracowników do zbioru i transportu truskawek. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla kobiet bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony do wykonywania prac fizycznych na plantacji truskawek. Osoba zatrudniona przydzielona będzie głównie do zbioru oraz transportu truskawek. Inne prace gospodarczo-rolnicze mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • czynne prawo jazdy kat.B – umiejętność kierowania pojazdami
  • doświadczenie w podobnej pracy sezonowej
  • możliwość podjęcia pracy od maja
  • dyspozycyjność na 2 miesiące

Oferujemy:

  • ok. 60 godzin pracy w tygodniu – ilość godzin uzależniona jest od pogody
  • zamieszkanie w domu robotniczym płatne w wysokości 8,50 euro doba
  • bezproblemowy dostęp do łazienki oraz kuchni
  • możliwość wykupienia jednego płatnego posiłku w cenie 1,50 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres:

niemcy@bispol.com z dopiskiem: Truskawki – zbiór i transport.

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/truskawki-zbior-i-transport/

ID ogłoszenia: 6705541889e3c197