€ na akord

Praca w Niemczech sezonowa przy zbiorach truskawek na wakacje Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 22:38

Aktualna propozycja sezonowej pracy w Niemczech na plantacji truskawek przy zbiorach owoców i sortowaniu. Zatrudnienie w Rövershagen dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Lokalizacja: Rövershagen

Zarobki: 0,70 euro – zebrany kg, po dwóch miesiącach premia. wynagrodzenie za pełne wiadro zepsutych owoców wynosi 0,60 euro

Zadania:

  • Praca niezależnie od pogody na plantacji truskawek przy zbiorach.
  • Odrzucanie zepsutych owoców do oddzielnych wiaderek.
  • Praca odbywa się przez 7 dniw tygodniu, start codziennie ok 4.00 rano do 16.

Uwaga: nieuzasadnione niestawienie się do pracy podlega każe płatnej 15 euro. Uzasadnione- wcześniej powiadomione np ze względu na chorobę.

Oczekujemy:

  • dobra sprawność fizyczna
  • wysoka wytrzymałość
  • dobra organizacja czasu pracy
  • wolność od nałogu papierosowego i alkoholowego
  • samodzielne zorganizowanie odzieży roboczej oraz butów
  • wymagamy pracowników odpowiedzialnych i pilnujących porządku

Oferta:

  • ubezpieczenie
  • przerwa śniadaniowa
  • pracodawca zapewnia pracownikom obiad gorący o godzinie 12. obowiązuje wówczas dłuższa przerwa dla pracowników
  • pracodawca zapewnia możliwość wypożyczenia płaszcza przeciwdeszczowego i spodnie- koszt 10 euro
  • zakwaterowanie na kempingu na którym panuje ZAKAZ spożywania alkoholu.
  • zapewnione śniadania- 2 kanapki, owoce, sok, jogurt, batonik i gorący obiad
  • zaliczka możliwa do pobierania raz na tydzień
  • Koszt zamieszkania i wyżywienia które są zapewnione to 7,26 euro dziennie

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny:094 3662712
możliwy kontakt mailowy: tadeuszpraca@vp.pl

źródło: http://www.karls.pl/index.html

ID ogłoszenia: 84452d01353d8d8d

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech sezonowa przy zbiorach truskawek na wakacje Rövershagen”

  1. chciałbym się dowiedzieć o możliwość pracy przy zbiorze truskawki