€ do uzgodnienia

Oferty pracy w Niemczech przy pakowaniu butelek dla grup w Ferch

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ferch okolicze Poczdamu
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2013 18:41

Magazyn z Niemiec poszukuje pracowników magazynowych. Praca w Niemczech Ferch okolice Poczdamu przy pakowaniu butelek z napojami. Możliwość pracy dla grup.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Miasto: Ferch okolicze Poczdamu

Poszukujemy osób indywidualnych lub grup

Zadania:
Do zadań pracowników należy pakowanie butelek z napojami oraz odpowiednie zabezpieczenie palet

Wymagania:

  • u jednej osoby na grupę potrzebna dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie samochodu- również jeden na grupę
  • doświadczenie w pracy na produkcji, przy pakowaniu
  • dobra sprawność fizyczna

Oferta:

  • zakwaterowanie płatne 9euro/doba
  • szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy
  • trójzmianowy system pracy
  • zatrudnienie przez Polską firmę na terenie Niemiec

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do aplikacji przesyłając cv na adres: info@europajob.pl z dopiskiem „pakowanie butelek_FERCH
Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-butelekferch-id189611.html

ID ogłoszenia: 476520b64d1a5d51

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Niemczech przy pakowaniu butelek dla grup w Ferch”

  1. OskarAdamski na 20 sierpnia 2013 @ 16:28

    Witam,jestem zainteresowany ta propozycją,ewentualnie mogę także stworzyć docelową kilkuosobową grupę,prosze o kontakt tel +48 511 705 396 lub na adres mailowy 60Centow@gmail.com