€ 1350 miesięcznie

Praca Niemcy na produkcji – obsługa maszyn od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 7 czerwca 2013 01:35

Agencja zatrudnienia dla klienta z Monachium poszukuje dwóch mężczyzn od zaraz do pracy w Niemczech na produkcji przy obsłudze maszyn. Oferty przeznaczone dla osób bez wymaganego doświadczenia, ale znających język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownika produkcji
Miejsce pracy: Monachium (Bawaria), Niemcy
Zarobki: 1350 euro miesięcznie

Obowiązki:
Praca przy linii produkcyjnej polegająca na obsłudze maszyn w procesie produkcji po uprzednim przeszkoleniu pracownika. Pracownik będzie odpowiedzialny również za konserwację i utrzymanie czystości stanowiska pracy.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka
– doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane
– posiadanie zakwaterowania w Monachium

Oferujemy:
– legalną pracę na umowę niemiecką
– atrakcyjne zarobki
– dobre warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na produkcji proszę przesłać swoje CV w języku niemieckim na e-mail:

kupka@carpediem-online.de

tel.0176 1063 1033

ID ogłoszenia: 12351b1242e99a76