od minimum 7,40 euro brutto/h €

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory szparagów Heidelberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidelberg
  • Lista: 11 maja 2015 17:10

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych przy zbiorach szparagów na polu. Ogłoszenie z gospodarstwa w Heidelbergu aktualne od zaraz z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Miejsce zatrudnienia: Heidelberg

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Wynagrodzenie: od 7,40 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca fizyczna na polu.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni za zbieranie warzyw i pakowanie ich.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech od zaraz
  • przynajmniej 1 sezon doświadczenia w pracy przy zbiorach szparagów
  • energiczność
  • szybkość
  • obowiązkowość
  • motywacja do pracy fizycznej
  • możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • dwuzmianowy system pracy
  • przynajmniej 7,40 euro brutto na godzinę
  • pracodawca zapewnia bezpłatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-2015-heidelberg-zbiory-szparagow-od-zaraz/

ID Ogłoszenia: 6395550b83381885

631 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj