€ 10 euro brutto/ godz

Oferta pracy w Niemczech w budowlance murarz-pomocnik od zaraz Stockach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stockach,
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:55

Pilnie poszukiwana osoba do firmy budowlanej do prac w budownictwie na stanowisko pomocnik murarza. Fizyczna praca w Niemczech w Stockach w budowlance od zaraz z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: pomocnik murarza

Kogo poszukujemy: mężczyzny 18-28lat, zmotywowanego do pracy

Gdzie: Stockach

Zadania: Do zadań będzie należało wykonywanie wszelkich poleceń przełożonego. Obowiązki będą polegały między innymi na przygotowaniu stanowiska pracy, odpowiednich materiałów, umiejętność obsługi betoniarki itp.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • posiadanie wykształcenia zawodowego budowlanego
  • język niemiecki- znajomość podstawowa
  • posiadanie własnego samochodu oraz prawo jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie u Niemieckiego pracodawcy
  • Pracę od zaraz
  • zakwaterowanie
  • dobrą płacę: 10 euro brutto/ godz
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Kontakt: Telefon: 0049151-63868663
Prześlij CV na adres: borys-personal@gmx.de

źródło:http://www.praca4u.net/poszukuje-mlodego-pomocnika-murarza-niemcy-id190986.html

ID ogłoszenia: 40522399ca2c1a9