€ 1550 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech na magazynie dla par bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 13 maja 2016 01:32

Magazyn odzieżowy z Düsseldorfu oferuje pracę w Niemczech dla par przy zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1550 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z odzieżą w firmie dystrybucyjnej
  • pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku będą odpowiedzialne za zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysłania
  • obowiązkiem będzie montaż klipsów antykradzieżowych
  • metkowanie każdej sztuki
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od dwóch par lub od 4 osób (najlepiej znajomych)
  • możliwość pracy zmianowej
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy, koszt to 200 euro miesięcznie lub 250 w przypadku par
  • przeszkolenie pracownicze
  • umowa o pracę
  • pracę zmianową w systemie rotacyjnym, również obowiązują pracownika zmiany nocne

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praca na magazynie z odzieżą dla par, Düsseldorf 2016″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-magazynie-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 81573529f237f52

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na magazynie dla par bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. Kamil Dziuba na 16 maja 2016 @ 20:09

    moj nr tel 501-335-128 jestesmy zaiunteresowani praca :

  2. Witam, jestem zainteresowana z chłopakiem ofertą, posiadamy własny samochód, oraz półroczne doświadczenie przy komisjonowaniu. Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej deklaracji.
    Pozdrawiamy.

  3. Witam wraz z partnerem jestesmy zainteresowani waszą oferta proszę o kontakt pod nr Tel 792557805