€ do ustalenia

Niemcy praca na produkcji mebli – kontrola jakości od kwietnia 2013

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Merzig
  • Opublikowany: 27 marca 2013 01:37

Pracodawca z Merzig (Niemcy) poszukuje pracowników do pracy w Niemczech przy produkcji mebli na stanowisko kontrolera lub kontrolerki jakości produktów od kwietnia 2013.

Stanowisko: pracownik produkcji (kontroler jakości)
Miejsce pracy: Saarland / Merzig (Niemcy)
Starta pracy: 2 kwietnia 2013
Umowa: na czas określony

Obowiązki pracownika:

  • Praca kontrolera jakości przy końcowej produkcji mebli, lekkich elementów drewnianych
  • Optyczna kontrola produktu – sprawdzanie jakości, rozmiarów, zgodności ze wzorem

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (A2)
  • Wysokie zdolności manualne
  • Doświadczenie jako kontroler jakości produkcji będzie mile widziane
  • Gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Zapewnione przez pracodawcę mieszkanie (opłacone)
  • Legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Pracę w systemie 2-zmianowym

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające kryteria językowe prosimy o telefon: (071) 371 09 38

Ogłoszenie pochodzi z serwisu: mypolacy.de

ID ogłoszenia: 8905152495c8a41a