€ 8,19 euro brutto na godzinę plus dieta

Praca Niemcy Buggingen dla kobiet przy pakowaniu i komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen
  • Opublikowany: 3 listopada 2013 21:53

Firma z Buggingen poszukuje kandydatów od zaraz. Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet przy pakowaniu i komisjonowaniu do stycznia 2014.

Stanowisko: Pakowacz/ komisjoner

Miejsce: Buggingen, Niemcy

Zarobki: 8,19 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 6 euro netto za każdy przepracowany dzień

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Praca preferowana dla kobiet ze względu na zakwaterowanie

Zadania:

  • Praca będzie polegać na komisjonowaniu artykułów elektronicznych oraz książek a także na pakowaniu.

Wymagamy:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy na 3 miesiące
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Nadsyłania zgłoszeń zawierających aktualne zdjęcie

Oferujemy:

  • możliwość pracy od zaraz do stycznia 2014
  • praca od zaraz
  • pensję plus dietę za każdy przepracowany dzień
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • zamieszkanie- na kaszt pracownika
  • przejazdy do i z pracy
  • wsparcie polskiego rezydenta

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
  • rekrutacja@polenpersonal.eu

Kontakt:
Skype: kamil.skalmierski1 GG: 448296682

Dane Firmy :
Polen Personal Kamil Skalmierski Agencja pracy Nr 8677
Ul. Świtezianki 16
91-496 Łódź
Nip : 726 240 45 70

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowanie-i-komisjonowanie-niemcybuggingen-2085635.html

ID ogłoszenia: 21852765d8c93324

4 komentarze na “Praca Niemcy Buggingen dla kobiet przy pakowaniu i komisjonowaniu”

  1. Witam jestem zainteresowana praca z koleżanka mam duże doświadczenie na produkcji proszę o kontakt

  2. Ania Krempuła na 4 listopada 2013 @ 21:00

    Witam jestem zainteresowana oferty pracy.Mam 35 lat.Numer:698302104 lub 914615216.

  3. Witam jestem zainteresowana praca razem z kolezanka mamy duże doświadczenie w pracy na produkcji proszę o kontakt 695311079

  4. witam!jestem zainterseowana praca pracowala juz na produkcji. mam 26 lat. prosze o kontakt 781663123