€ 6,40 euro brutto/h

Niemcy praca sezonowa dla Polaków od zaraz przy zbiorach ogórków Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hesja
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 23:35

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy zbiorach ogórków. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Hesji dla osób z dobrą sprawnością fizyczną.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Hesja

Zarobki: ok. 6,40 euro brutto za godzinę pracy, stawki są akordowe

Liczba wakatów: 30

Obowiązki:

  • Praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach i uprawie ogórków i szparagów. Dostępne są również zbiory buraka cukrowego, ziemniaków oraz praca przy zbożu.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do sezonowej pracy w Niemczech od marca 2015
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim

Oferujemy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę sezonową
  • 6 dniowy tydzień pracy, codziennie 8 godzin
  • dla chętnych max do 10 godzin pracy dziennie
  • zarobki wypłacane są w euro
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie z bezproblemowym dostępem do łazienki, kuchni, pokojem socjalnym
  • na miejscu zorganizowana jest również pościel
  • zamieszkanie płatne jest w wysokości 3,90 euro za dobę
  • możliwość wykupienia wyżywienia w postaci 3ch posiłków za 7,23 euro / dzień

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu w języku niemieckim!
Prosimy o przesłanie wiadomości na adres: bauerhorn@gmx.de

źródło:http://www.pracasezonowa-w-niemczech.pl/

ID ogłoszenia: 82754e127236512c