€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 4 października 2015 17:29

Pilnie szukamy osób do pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Kolonii dla pracowników fizycznych bez doświadczenia ze znajomością języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: sprzataniebiur/10/15

Zadania:
Pracownicy sprzątają biura w godzinach wieczornych po wyjściu pracowników. Zadaniem będzie porządkowanie powierzchni użytkowych. Należy opróżniać koszę, ścierać kurze, odkurzać, czyścić toalety itp.

Wymagania:
– zależy nam na osobach dokładnych, dbających o czystość
– godne reprezentowanie firmy
– zaangażowanie, punktualność, poufność, dyskrecja, uczciwość
– niemiecki na poziomie podstawowym
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane (zaświadczenie do wglądu)
– wyjazd od zaraz
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pracę wieczorami
– podpisanie umowy na pół etatu
– sprawdzonym pracownikom zaoferujemy dodatkowe zlecenia na przykład przy sprzątaniu banków czy szpitali
– pomagamy przy znalezieniu zakwaterowania
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV (najlepiej w języku niemieckim) ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com z tematem: sprzataniebiur/10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-praca-w-niemczech-sprzatanie-biur-wieczorami-dla-polakow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 61656115de3a289c

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz Kolonia”

  1. witam jetem zainteresowana panstwa oferta jakie sa warunki jakie godziny pracy i jakie platnosci?