€ 8,90 euro/h brutto

Praca Niemcy w Hamburgu przy pakowaniu sera od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 25 listopada 2015 15:51

Od zaraz zatrudniamy pakowaczy do pracy w Niemczech. Oferta z Hamburga na produkcji przy pakowaniu sera dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Stanowisko aktualne na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,90 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca taśmowa przy pakowaniu sera. Pracownik musi być zdolny do wykonywania czynności w temperaturze 4 stopni Celsjusza.

Wymagania:
– zdolność podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
– zależy nam na kandydatach, którzy chętnie zdobywają nową wiedzę i są zaangażowani w swoje obowiązki
– mile widziane są osoby z doświadczeniem
– sprawne dłonie
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– chęć wykonywania pracy monotonnej

Oferujemy:
– pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– najlepszym pracownikom zaoferujemy podwyżki
– zatrudnienie na zmianie dziennej
– zapoznanie z pracownikami

Aplikacja:
W celu przesłania zgłoszenia należy dołączyć do załącznika CV i LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tematem: Niemcy praca pakowanie sera, Hamburg.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-hamburg-pakowanie-sera/

ID ogłoszenia: 7275655b551797e5