10 euro/h brutto  €

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina Bremen bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Lista: 13 września 2015 11:16

Pilnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech, Bremen. Zatrudnienie przy sprzątaniu sal kinowych dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 10 euro/h brutto

Zadania:
- należy sprzątać sale po zakończonych seansach
- inne zadania to sprzątanie korytarzy, łazienek pod koniec zmiany

Wymagania:
- samodzielne znalezienie sobie miejsca so zamieszkania
- należy sprawnie sprzątać sale, aby zdążyć przed rozpoczęciem następnego seansu
- wytrzymałość fizyczna
- kandydaci posiadający doświadczenie przy sprzątaniu będą mile widziani
- zdolność pracy po godzinach
- odpowiedzialność, samodzielność, punktualność
- jedynie dla osób niekaranych (dokument do wglądu)

Oferujemy:
- rozpoczęcie pracy od zaraz
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- umowa podpisana zostaje bez pośredników
- zdobycie nowego doświadczenia
- przyjazne środowisko pracy
- zapoznanie z pracowniami
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV napisanego po polsku i niemiecku na adres mailowy: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie w kinie, Bremen.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-kina-bremen/

ID Ogłoszenia: 84955f5575c77583

454 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj