€ ok 1300 euro netto/mc

Oferta pracy w Niemczech kurier/kierowca kat.B rozwożenie paczek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 28 maja 2014 23:23

Firma kurierska poszukuje kandydata na stanowisku kurier-kierowca kat.B. Oferta pracy w Niemczech na terenie Berlina przy rozwożeniu przesyłek i drobnych zadaniach magazynowych.

Stanowisko: Kurier/kierowca

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: ok 1300 euro netto

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w firmie kurierskiej.
  • prace na magazynie dotyczące sortowania i zapakowania paczek na samochód
  • Pracownik będzie miał za zadanie dowozić przesyłki do odbiorców oraz odbierać.
  • Zadania wykonywane będą na terenie Berlina i okolic, pracownikowi będzie podlegał określony rewir

Oczekiwania:

  • dobra orientacja w terenie
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • pracodawca wymaga znajomości dobrej języka niemieckiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • punktualność, dobre zorganizowanie
  • szybkie tempo pracy oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • obowiązkowe szkolenie
  • pracodawca zapewnia samochód służbowy
  • wspieramy przy poszukiwaniu zamieszkania
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Chętni proszeni są o kontakt pod numerem: 01723000569 Konrad

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/kuriera-zatrudnie,546955.html

ID ogłoszenia: 72353864f2f0bd8a