€ 9,50/h brutto

Praca Niemcy na produkcji, pakowaniu, sortowaniu w fabryce z doświadczeniem i językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 2 września 2013 01:51

Fabryka z Niemiec zajmująca się częściami samochodowymi zatrudni pracowników na produkcji. Praca w Niemczech przy sortowaniu i pakowaniu oraz kontroli jakości dla osób ze znajomością języka.

Stanowisko: Pakowacz

Zarobki: 9,50 euro brutto godzina

umowa: na czas nieokreślony o pracę na pełen etat

Zadania:

Praca przy linii produkcyjnej polegająca na sortowaniu i pakowaniu towarów. Do obowiązków należy kontrola jakości oraz skanowanie.

Praca w systemie 3 zmianowym:
1 zmiana: 5.00-13.30
2 zmiana: 13.30- 22
3 zmiana: 22-6.30

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie B1
  • posiadanie własnego auta oraz prawa jazdy
  • swobodna obsługa komputera
  • zręczność i spryt
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • dokładność przy wykonywaniu poleconych działań
  • doświadczenie przy linii produkcyjnej

Oferta:

  • 35 godzinny tydzień pracy
  • praca w systemie 3 zmianowym- również w soboty

Aplikacja:
Życiorys w języku niemieckim wraz z dokumentem potwierdzającym doświadczenie prosimy przesyłać na adres:

a.uberman@wup.zgora.pl

W tytule maila prosimy wstawić: Pakowacz –U2

Agencja Pracy Tymczasowej Unique Personalservice GmbH

źródło: www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1355

ID ogłoszenia: 48652234d860da2f