€ 8,50 euro brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla kobiet na magazynie komisjoner Bremerhaven

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremerhaven
  • Opublikowany: 1 września 2014 01:16

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie komisjoner przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz w Bremerhaven głównie dla kobiet i grup mobilnych. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Bremerhaven

Zarobki: 8,50 euro brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem
  • komisjonowanie
  • zajmowanie się sortowaniem paczek na magazynie
  • inne proste zadania magazynowe

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od kobiet
  • atutem będą również zgłoszenia od grup mobilnych
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu komunikatywnej u jeden osoby w grupie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy pracownika sprzątającego
  • duża chęć do podjęcia pracy fizycznej
  • sumienność, rzetelność
  • odpowiedzialność
  • punktualność

Oferujemy:

  • umowa o pracę na 3 miesiące
  • możliwość przedłużenia umowy
  • zatrudnienie legalne, pracodawca zapewnia takie dokumenty jak: karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie, druk A1.
  • zapewnione zamieszkanie-w bardzo dobrych warunkach
  • za nadgodziny oraz nocne godziny pracy obowiązują dodatki godzinowe w wysokości plus 25%.

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez stronę: http://m.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-komisjoner-ka-k-m-bremerhaven,oferta,3544323

ID ogłoszenia: 69653ff796d13b99

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech dla kobiet na magazynie komisjoner Bremerhaven”

  1. witam jestem zainteresowana ta oferta,pracowalam 5 lat na produkcji przy pakowaniu,jestem dyspozycyjna,w kazdej chwili gotowa na wyjazd muj email martachard@interia,pl nr tel 533450858dziekuje