€ 8,5 euro brutto h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech na taśmie produkcyjnej bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 1 grudnia 2013 22:38

Aktualna propozycja sezonowej pracy w Niemczech na taśmie produkcyjnej dla 2 mężczyzn. Zatrudnienie od zaraz przy obieraniu ziemniaków, bez znajomości języka niemieckiego dla jednej osoby.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce: Bawaria,Niemcy

Wynagrodzenie: 8,5 euro brutto h

Liczba wakatów: 2

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Pracownicy będą odpowiedzialni za wykonywanie zadań na linii produkcyjnej przy obieraniu ziemniaków.

Wymagania:

  • poszukujemy 2 mężczyzn, najlepiej znajomych
  • dobra znajomość języka niemieckiego u jednej osoby
  • posiadanie jednego samochodu na 2 osoby
  • Dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy od 8 do 10 godzin dziennie
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres 3 miesięcy

Oferta:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • pensję w wysokości: 8,5 euro brutto h
  • zamieszkanie zapewnia pracodawca, koszt zakwaterowania pokrywa pracownik. Wysokość: 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres:
mail-rekrutacja@web.de

źródło: http://www.praca4u.net/obieranie-ziemniakow-mezczyzni-id199710.html

ID ogłoszenia: 7955299fefa94f89

10 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech na taśmie produkcyjnej bez języka”

  1. Michał Janusiewicz na 2 grudnia 2013 @ 15:45

    jestem zinteresowany ofertą lecz język u mnie słaby prosze o kontakt 691-565-388

  2. jestem gotow podjac prace od zaraz

  3. marcin 05 na 2 grudnia 2013 @ 21:12

    witam,posiadam prawo jazdy kat b,jezyk angielski w stopniu dobrym ,mam rowniez niemiecki numer podatkowy

  4. Jestem zainteresowany ofertą ,dyspozycyjny,bez nałogów,prawo jazdy kat b mogę podjąć prace od zaraz tel.724513118

  5. Jestem zdecydowany podjąć pracę przy obieraniu ziemniaków znajomość języka słaba

  6. ilona Lorenc na 5 grudnia 2013 @ 13:41

    Jestem zainteresowana…i gotowa od zaraz! Przebywam na terenie niemiec..posiadam doświadczenie w pracach na magazynach i produkcjach …w Holandiii 8lat i Niemczech…Mój kontakt to 015163889833

  7. Witam jestem zainteresowany ta praca. Pracowalem w niemczech na produkcji kielbasek

  8. przemek555 na 5 grudnia 2013 @ 20:10

    Witam jestem zainteresowany pracą u państwa,mam32 l język podstawowy,zawód kucharz własny środek transportu,pracę mogę podjąć od zaraz. 0048663658735

  9. Łukasz i Krzysztof na 6 grudnia 2013 @ 12:58

    dwoch meszczyz wieku 30l z wlasnym samochodem gotowi podjecia pracy od zaraz tel Lukasz 609 343 799 Krzysztof 605 639 530

  10. witam lat 49 wspolnie z kolega jestesmy zainteresowani Panstwa oferta .Nie posiadamy nałogów, uczciwi zdyscyplinowani posiadamy własny samochód. tel.kont.602830328 pozdrawiam