€ 12,5 euro brutto plus dieta

Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców przy malowaniu na budowie Dreieich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dreieich
  • Opublikowany: 11 marca 2015 01:54

Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców w charakterze malarzy. Ogłoszenie z Dreieich przy malowaniu elewacji zewnętrznych, stolarki okiennej i przy wykończeniach wnętrz.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce: Dreieich

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12,5 euro brutto za godzinę plus dieta wynosząca 6 euro netto za każdą godzinę

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do wykonywania prac wykończeniowych poprzez malowanie ścian i elewacji.
  • Do zadań należeć będzie lakierowanie drzwi, okien i ram.
  • Obowiązkiem będzie montaż dociepleń, regipsów kładzenie tapet oraz podłóg.

Oczekiwania:

  • niezawodność
  • duża samodzielność
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • wykształcenie kierunkowe
  • niezbędne jest doświadczenie potwierdzone świadectwami pracy
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • przyjazne środowisko pracy
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres: almavar@almavar.pl

W zgłoszeniu koniecznie prosimy o przesłanie aktualnych danych kontaktowych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23de4a/

ID ogłoszenia: 45154fe37b839073