€ 7 euro brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów Fellbach bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Opublikowany: 5 stycznia 2015 00:50

Plantacja z Fellbach zatrudni pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach i pakowaniu szparagów od marca 2015 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów warzyw

Miejsce pracy: Fellbach

Termin: sezon 2015 od marca

Zarobki: 7 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca na polu polegająca na wyciąganiu szparagów z grządek, wstępną segregację i pakowanie.

Oczekujemy:

  • możliwość podjęcia pracy fizycznej
  • atutem będą aplikacje od osób z doświadczeniem
  • możliwość wyjazdu od marca 2015
  • energiczność, sprawność fizyczna
  • motywacja

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin i pracy po 6 dni w tygodniu (jeden dzień wolny)
  • dla zainteresowanych możliwość skorzystania z opcji płatnych obiadów płatnych w wysokości 5 euro za posiłek
  • zamieszkanie odbywać się będzie w kontenerach mieszkalnych za 4,50 euro/doba

Aplikacja:

  • Kontakt drogą mailową: info@fruechtle.com
  • Lub telefonicznie – wyłącznie w języku niemieckim: 049 711 5360777

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-warzyw-szparagow-fellbach-2015/

ID ogłoszenia: 29154a961af3526c

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów Fellbach bez języka niemieckiego”

  1. JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTA PROSZE O KONTAKT 664537158