€ do ustalenia

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach, uprawie warzyw w szklarni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 15 października 2013 20:46

Szklarnia z Berlina poszukuje pracowników fizycznych. Sezonowa praca w Niemczech w rolnictwie przy zbiorach kapusty i uprawie warzyw szklarniowych. Od kandydatów wymagana jest znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach

Miejsce: okolice Berlina, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie wykonywanie wszelkich zadań pojawiających się przy uprawie warzyw. Do głównych obowiązków należeć będzie pielęgnacja oraz zbiór.

Wymagania:

  • Chęć podjęcia pracy na okres 3 miesięcy
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie lub możliwość i chęć założenia konta walutowego
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie statusu studenta/ucznia, oraz posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • Pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z wyjazdem, znalezieniu zamieszkania, pomoc przy zorganizowaniu przejazdu oraz ubezpieczenia

Aplikacja:

  • Prosimy aplikować pod adresem: agnieszka@ewfpraca.eu
  • W tytule koniecznie prosimy wpisać : NIEM/PDZ/2013.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-szklarni-2044773.html

ID ogłoszenia: 900525d3334b23a0

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach, uprawie warzyw w szklarni”

  1. Ekipa z wrocławia na 16 października 2013 @ 18:09

    Jesteśmy młodą ekipą z Wrocławia(1 para i 2 osoby),posiadamy doświadczenie w pracach magazynowych,własny transport oraz wszyscy posiadamy prawo jazdy.Gotowi do pracy od zaraz! Proszę o jak najszybszy kontakt 695166301 . Z góry dziękuje.