€ 10 /h brutto plus dieta 60 euro dziennie

Oferta pracy w Niemczech dla budowlańców od zaraz glazurnik Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 22:16

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy kładzeniu glazury. Zatrudnimy od zaraz budowlańców w Lipsku. Oferujemy pomoc przy znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Lipsk.

Zarobki: 10 euro za godzinę plus 60 euro diety dziennie.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie zaprawy pod płytki;
  • przygotowanie podłoża;
  • układanie glazury;
  • fugowanie;
  • układanie okładzin gresowych.

Wymagania wobec kandydata:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia jako płytkarz;
  • mile widziane będzie wykształcenie kierunkowe;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kat.B;
  • zaletą będzie możliwość zabrania własnych narzędzi i przyjechania swoim autem;
  • precyzja, dokładność i profesjonalizm.

Oferujemy:

  • możliwość pobrania zaliczki raz w tygodniu;
  • wsparcie w sprawach formalnych i urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc w znalezieniu mieszkania;
  • wysokie zarobki oraz dietę dzienną.

Dla kandydatów:
Wiadomość pod tytułem: „Glazurnik, imię i nazwisko” z załączonym CV prosimy wysyłać pod adres:

agnieszka.mlynarczyk@op.pl

tel. 518 461 875 ( prosimy dzwonić w godzinach od 9.00 do 18.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-ukladaniu-plytek-glazurnik-lipsk/

ID ogłoszenia: 752575884d963a08