€ 10 euro brutto na godzinę

Praca w Niemczech dla kierowcy kat.B od zaraz przy przewozie osób Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 15 lutego 2017 03:25

Praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B w firmie Uber z podstawową znajomością języka. Od zaraz oferta zatrudnienia w Monachium przy przewozie osób na terenie miasta i okolic.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na bezpiecznym i szybkim przewożeniu osób nowoczesnymi samochodami służbowymi
  • zadaniem pracownika będzie obsługa aplikacji mobilnej do zamawiania kursów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dbanie o auto oraz utrzymywanie w nim czystości i porządku

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak uzależnień, zabronione jest palenie w samochodzie
  • preferowane osoby z doświadczeniem jako kierowca
  • nawiązywanie dobrych relacji z klientami
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • nowoczesny służbowy samochód, kartę na paliwo oraz telefon
  • jasne warunki umowy
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania CV w języku niemieckim na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Kierowca dla Ubera, Monachium”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-osob-monachium-uber/

ID ogłoszenia: 33758a3c58a11687