€ 13 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 00:43

Poszukiwane są chętne osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu luksusowych apartamentów. Atrakcyjna oferta zatrudnienia z Monachium dostępna dla Polaków z podstawową znajomością niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 13 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca polega na kompleksowym sprzątaniu na najwyższym poziomie apartamentów i rezydencji na zlecenie klientów
  • wszelkie czynności są wykonywanie z użyciem dobrych środków czystości oraz przy pomocy nowoczesnych urządzeń sprzątających

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • brak uzależnień
  • dokładność i precyzja
  • pracowitość i uczciwość
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • wysoka kultura osobista oraz schludność

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu lokum
  • wsparcie w załatwianiu formalności i dokumentów
  • prace na podstawie umowy na warunkach niemieckich
  • służbowy samochód do dyspozycji
  • liczne zlecenia od rzetelnych klientów

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres:

polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem w tytule „Sprzątanie apartamentów, Monachium”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/monachium-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-apartamentow-2017/

ID ogłoszenia: 240585c5762c5b4b