€ 8,50 € za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie żywności Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 24 marca 2016 21:16

Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków. Zatrudnienie w Kolonii przy pakowaniu owoców i warzyw bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca. Przewidujemy dobre wynagrodzenie oraz stabilną umowę.

Stanowisko: pakowacz.

Miasto: Kolonia.

Stawka godzinowa: 8,50 euro za godzinę brutto.

Zadania:

  • sortowanie owoców i warzyw;
  • pakowanie przy taśmie produkcyjnej;
  • zadania zlecane przez managera produkcji;
  • praca ma charakter fizyczny.

Wymagania:

  • doświadczenie przy pakowaniu lub sortowaniu;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS;
  • sprawność fizyczna i manualna;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • zwinność, energiczność;
  • dokładne wykonywanie obowiązków.

Oferujemy:

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
  • wysokie zarobki;
  • koszt zakwaterowania pokryty przez pracodawcę;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • szkolenia i możliwość rozwoju;
  • stabilne zatrudnienie.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę www:

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane przez nas aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-zywnosci-kolonia-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 64156f40c8ecaded