€ 8,85 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory śliwek Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2018 04:22

Propozycja sezonowego zatrudnienia w gospodarstwie z Magdeburga. Oferta pracy w Niemczech od zaraz 10 dla osób bez języka przy zbiorach śliwek na okres 6 tygodni.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,85 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na zrywaniu oraz pakowaniu śliwek

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • dobra kondycja
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • własna odzież chroniąca przed deszczem

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na okres 6 tygodni
  • darmowe zakwaterowanie w domkach kempingowych
  • opiekę polskiego konsultanta
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • bezpłatny posiłek w ciągu dnia
  • opiekę medyczną w nagłych przypadkach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń z CV, na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Zbiory śliwek, Niemcy″

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-2018-sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-przy-zbiorze-sliwek-magdeburg/

ID ogłoszenia: 6615b7c19e0a9004