€ 1750 euro/m-c brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 16 listopada 2017 00:28

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz możliwość zatrudnienia w fabryce z Berlina na produkcji kosmetyków naturalnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Pensja: 1750 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją kosmetyków naturalnych
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie obowiązków przy taśmie, pakowanie, kontrola jakości, itp.

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodyscyplina
  • gotowość do przestrzegania przepisów BHP
  • szybkie uczenie się
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę na cały etat
  • możliwość brania nadgodzin
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia
  • szkolenia dla pracowników
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy zachęcamy do przesyłania zgłoszeń wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja kosmetyków naturalnych, Berlin – rekrutacja uzupełniająca”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kosmetykow-berlin-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 8115a0cb22d5964d