€ 12,20 brutto/h + dieta

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla tynkarzy bez języka niemieckiego Wittenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wittenberg
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2020 15:20

Do podjęcia praca w Niemczech dla tynkarzy na budowie bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Wittenbergu dla budowlańców z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: tynkarz na budowie.

Lokalizacja: Wittenberg.

Wynagrodzenie: 12,20 Eur brutto na godz. + dieta w wysokości 24 Eur netto na dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się montowaniem ociepleń budynków.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • pełna samodzielność;
  • przynajmniej trzy lata doświadczenia;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • pracowitość;
  • własny samochód – jeden na zespół.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość brania zaliczek;
  • możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych;
  • opiekę koordynatorów;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • odprowadzanie składek i podatków;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w nagłówku: TYN/2020/DE albo pod numerem telefonu

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-dla-tynkarza-od-zaraz-wittenberg/

ID ogłoszenia: 7725ea050492ad6a