€ 2500 - 2700 brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca magazyn obuwia bez znajomości języka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 19 maja 2023 21:48

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech na magazynie hurtowni obuwia. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz dla magazynierów. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2500 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień oraz ich pakowanie i zabezpieczanie na podstawie listy;
  • obsługiwanie sprzętu magazynowego;
  • przyjmowanie oraz rozładowywanie dostaw;
  • obsługiwanie zwrotów towarów;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • wystawianie dokumentów;
  • współpracowanie z innymi pracownikami.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sumienność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie znajomość języka.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na 3 zmiany;
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności można wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: mg/o6/h06/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-w-obuwiem-od-zaraz-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 9176467da53c2a24