€ 2,70 za skrzynkę

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek czerwiec 2020 Vechta, Deindrup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Vechta, Deindrup
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 15:14

Od czerwca 2020 możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Vechcie i Deindrup przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Vechta, Deindrup.

Wynagrodzenie: na akord – 2,70 Eur za 5 kg skrzynkę.

Start: od czerwca 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w pokojach 3 – 4-osobowych;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • zatrudnienie również dla par;
  • bezpłatny dojazd na pole oraz do sklepu;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 0049 444 7811 4233 lub na adres e-mail: justyna@beerenobst-moormann.de

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-niemczech-2020-przy-zbiorach-truskawek-od-czerwca-vechta-deindrup/

ID ogłoszenia: 645e57bf88d02c2