€ 7,20 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji batoników Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 31 lipca 2014 00:36

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na produkcji batoników czekoladowych. Oferta z Kolonii na linii produkcyjnej dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: pracownik otrzyma 7,20 euro brutto/h, pracodawca zapewnia mu darmowe zakwaterowanie

Obowiązki:

  • Ogłoszenie dotyczy zatrudnienie w fabryce wyrobów czekoladowych na stanowisku produkcyjnym.
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie zadań na taśmie produkcyjnej tak jak np: sortowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie.
  • Obowiązkiem będzie również obsługiwanie maszyn-po przyuczeniu

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolność pracy w zespole
  • gotowość do zatrudnienia sezonowego
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • niemiecka umowa podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie bezpłatne, oddalone o 1,5 km ( 15 minut na pieszo) od zakładu pracy
  • wsparcie Polaka na miejscu pracy
  • wszelkie formalności załatwione przez Agencję

Uwaga: Rekrutacja jest bezpłatna, nie pobieramy żadnych opłat!

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

w nagłówku wiadomości prosimy wpisać: Nr. ref.: pa/040/14

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-produkcja-batonow-kolonia/

ID ogłoszenia: 70453d978c170d22