€ do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy sortowaniu, załadunku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 października 2013 22:06

Magazyn poszukuje pracowników fizycznych. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy rozładunku i załadunku, sortowaniu produktów oraz naprawianiu palet bez doświadczenia

Stanowisko: Pracownik fizyczny na magazynie

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania do wykonania:

  • Praca przy zadaniach magazynowych polegających głównie na rozładunku dostaw ale również przy sortowaniu produktów i naprawie palet.

Wymagania:

  • język niemiecki znajomość podstawowa
  • posiadanie auta
  • zaangażowanie, sumienność,
  • możliwość do podjęcia pracy od zaraz
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy fizycznej lub na magazynie

Oferta:

  • legalna oferta pracy, umowa na czas nieokreślony
  • Niemiecka umowa
  • pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów oraz pryz relokacji
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • podstawę plus dodatki za nadgodziny
  • możliwość pracy na dłużej

Aplikacja:

  • Chętni proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres:
  • mondi-Polska.89384@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-fizyczny-niemcy-id194434.html

ID ogłoszenia: 435524ecbd14cfcc

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy sortowaniu, załadunku”

  1. Witam .
    Jestem zainteresowany państwa ofertą .
    Mam prawo jazdy , własne auto , posiadam również uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym każdego rodzaju . Jestem sumienny i gotowy do podjęcia pracy od zaraz . Posiadam doświadczenie w ciężkiej pracy fizycznej . Język niemiecki i holenderski podstawowy . Szukam pracy na dłuży okres czasu . Obecnie pracuje w Holandii , ale poszukuje pracy na terenie Niemiec.

    mój numer kontaktowy : +31626268366 , 667140992 .

    Czekam na kontakt i z góry dziękuje . pozdrawiam .