€ od 6000 do 8000 zł miesięcznie brutto

Oferta pracy w Niemczech dla murarza na budowie Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 13 października 2014 00:29

Poszukujemy pracowników w charakterze murarzy w firmie budowlanej z Frankfurtu nad Menem. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany – murarz

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Zarobki: od 6000 do 8000 zł miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za prace murarskie – przygotowanie szalunku, układanie na zaprawie materiałów.
  • Obowiązkiem będzie również tynkowanie ścian zarówno wewnętrznych i zewnętrznych.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • umiejętność czytania planów budowlanych i samodzielnego rozplanowania sobie pracy
  • wiek pomiędzy 25 a 56
  • dobra koordynacja ruchowa, duża sprawność
  • siła i tężyzna fizyczna
  • zdolność do pracy pod kierownikiem budowy
  • umiejętność wykonywania zleconych poleceń
  • dobry wzrok i słuch, ogólne zdrowie
  • fachowość
  • zaletą będzie posiadanie własnego samochodu i możliwość zabrania go na czas umowy
  • dyspozycyjność od zaraz

Gwarantujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • zatrudnienie od zaraz
  • zapewnione miejsce do zamieszkania, wszelkie narzędzia i materiały
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • wynagrodzenie wypłacane regularnie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia z CV prosimy kierować mailowo na adres:

  • niemcy.info@wp.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-2542844.html

ID ogłoszenia: 6085438052f0d4c3

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech dla murarza na budowie Frankfurt nad Menem”

  1. Witam!
    Poszukuje zlecen budowlanych.Jest nas 3 doswiadczonych budowlancow.Solidni uczciwi nie pijacy.Mieszkamy na terenie Hesjii.