€ 12 euro za godzinę brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sprzątanie tramwajów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:35

Możliwość zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie przy sprzątaniu autobusów i tramwajów na zajezdni. Fizyczna praca w Niemczech skierowana do osób bez znajomości języka.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na czyszczeniu i porządkowaniu autobusów i tramwajów w nocy na zajezdni
  • obowiązkiem pracownika będzie m.in. mycie podłóg, dezynfekowanie poręczny, wynoszenie śmieci, mycie szyb, pranie tapicerki, itd.

Wymagania:

  • zdolność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • motywacja i energia do pracy
  • świetne zorganizowanie
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie niemieckiej umowy
  • szansę na wypracowywanie nadgodzin
  • zakwaterowanie płatne od 150 do 250 euro za miesiąc w zależności od standardu pokoju

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych pracą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „sprzatanie-w-zajezdni/03/17”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-autobusow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 72058d2d74c130ef