€ do uzgodnienia

Od zaraz bez znajomości języka praca w Niemczech Bochum magazyn drogeryjny

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bochum
  • Opublikowany: 25 maja 2016 20:20

Magazyn drogeryjny z Bochum zatrudni od zaraz osoby do komisjonowania towarów. Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków z zapewnionym ubezpieczeniem, na podstawie prostej i legalnej umowy.

Stanowisko: komisjoner.

Lokalizacja: Bochum. Możliwe zatrudnienie również w Weilerswist.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Numer referencyjny: KOM-17483-2016.

Zadania na stanowisku:

  • komisjonowanie towarów za pomocą słuchawki lub skanera;
  • inne, proste zadania magazynowe, np. przyjmowanie dostaw;
  • konkretne obowiązki będą zlecane przez kierownika zmiany.

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi systemu do komisjonowania „pick by voice”;
  • obsługi skanera;
  • motywacji do rzetelnej i dokładnej pracy;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • uczciwość;
  • uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • pakiet szkoleń;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc w formalnościach związanych z wyjazdem i zatrudnieniem w Niemczech.

Aplikacje:

Prosimy o wysyłanie wiadomości pod adres mailowy:

jobs.pl@hr-xp.com

Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych. Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/komisjoner-niemcy-praca-na-magazynie-drogeryjnym-bez-jezyka-bochum/

ID ogłoszenia: 16657458c949ee60