€ 1520 euro miesięcznie

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie odzieży Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 20:21

Szukamy od zaraz pracowników do sortowania odzieży używanej w Erfurcie. Niemcy praca bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem, dla osób zręcznych, spostrzegawczych i pracowitych.

Stanowisko: pracownik sortowni.

Miejsce pracy: Erfurt.

Wynagrodzenie: 1520 euro miesięcznie brutto.

Numer referencyjny: sortowanie-ubrań/06/16

Zadania na stanowisku pracy:

  • praca wykonywana jest przy linii produkcyjnej lub stole;
  • polega na sortowaniu odzieży używanej ze względu na rodzaj i jakość;
  • składanie oraz pakowanie odzieży.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • zręczność, sprawność manualna;
  • dobry wzrok, spostrzegawczość;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • predyspozycje do pracy na zmiany;
  • dobry stan zdrowia, szczególnie brak alergii i uczuleń.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dojazdy do pracy;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem poniższych danych. Prosimy wpisać w tytule wiadomości numer referencyjny podany powyżej.

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/erfurt-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sortowanie-odziezy-uzywanej/

ID ogłoszenia: 72457617d26874a4

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie odzieży Erfurt”

  1. Jestem zainteresowany praca telefon 669427045

  2. Witam mam na imię Monika mam 22 lata i jestem zainteresowana podjęciem tej pracy nawet od zaraz proszę o kontakt pod numerem telefonu 690-145-475

  3. witam mam na imię Monika mam 22 lata i jestem zainteresowana podjęciem tej pracy proszę o kontakt pod numerem telefonu 690-145-475

  4. jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt na adres wojta-83@wp.pl dziękuje bardzo

  5. Witam,
    Jestem zainteresowana wasza ofertą pracy 668-816-248