€ 1600 euro

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech w ogrodnictwie we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt am Main
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2015 23:44

Atrakcyjna propozycja sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy utrzymaniu terenów zielonych na terenie Frankfurtu nad Menem. Zatrudnienie od zaraz z doświadczeniem i dobrą znajomością języka.

PRACOWNIK ZIELENI / OGRODNIK z j.niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt am Main

Nr referencyjny: DE/0704/G/ FaM

Obowiązki:
– Wykonywanie wszelkich prac porządkowych w ogrodzie
– Budowa i pielęgnacja terenów zieleni( ogrodów, parków, , cmentarzy i obiektów sportowych)
– Koszenie trawników
– Cięcie i formowanie drzewek, krzewów, żywopłotów i iglaków
– Nawożenie roślin (mineralne, organiczne),
– Obsługa maszyn i urządzeń ogrodniczych / kosiarki, glebogryzarki, kosy spalinowe

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z bezposrednim pracodawca
– Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
– Prace na pelen etat
– Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne – składki opłacane w Niemczech
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Wypłacamy zaliczki
– Regularne zjazdy do Polski
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej, meldunku w Niemczech

Wymagania:
– Doświadczenie na w/w stanowisku
– Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
– Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych / kosiarki
– Znajomość zasad przycinania roślin ozdobnych
– Bardzo dobra organizacja pracy własnej
– Dbałość o porządek w miejscu pracy

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081
Tel: + 48 669 851 420

ID ogłoszenia: 7265523d6e039934

1 odpowiedź na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech w ogrodnictwie we Frankfurcie nad Menem”

  1. Witam jestem zainteresowany ta praca prozse o kontakt 734-951-658
    kostikhan@ukr.net