€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech – operator CNC – TOKARZ / FREZER

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 października 2013 20:58

Pilnie poszukiwani pracownicy przemysłowi gotowi do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku Tokarza / Frezera CNC. Pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka niemieckiego.

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

CNC TOKARZ/FREZER

Nr referencyjny: B/08/CNCF

Obowiązki:
– Monitorowanie i ustawienie pracy maszyn CNC
– Doświadczenie w produkcji seryjnej w obszarach toczenie, frezowanie, szlifowanie
– Obsługa maszyn
– Programowanie maszyn
– Doświadczenie w pracy ze sterowaniem Sinumerik 840 d
– Kontrola elementów mierzenie i sprawdzanie

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie
– Znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym
– Prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód
– Sumienność wykonywanej pracy
– Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
– Zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, w razie wypadku przy pracy
– Organizację przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
– Dodatek świąteczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia
– Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny)

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku już od 16 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 1700 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych kandydatów, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą.

ID ogłoszenia: 214524e75a5e4494