€ 12.00

Praca w Niemczech dla elektryków budowlanych od zaraz Dessau Roßlau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dessau - Roßlau
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 23:32

Ciekawa oferta pracy w Niemczech dla elektryków budowlanych od zaraz w miejscowości Dessau Roßlau. Zatrudnienie przy naprawie i montażu instalacji elektrycznych oraz urządzeń.

Renomowana niemiecka firma istniejaca na rynku od ponad 17 lat i zatrudniajaca ponad 2200 osob poszukuje do pracy w Niemczech wykwalifikowanych pracownikow z branzy elektrycznej. Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko :

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Dessau Roßlau

Numer referencyjny: DE/01/E

Obowiązki:

• Montaz, naprawa instalacji i urzadzen elektrycznych
• Praca wedlug planow i rysunkow technicznych
• Wykonywanie przegladow technicznych instalacji
• Kladzenie i podlaczanie kabli elektrycznych
• Instalacja systemu PV
• Dokonywanie pomiarow

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
• Aktualne uprawnienia SEP
• Dobra znajomość j.niemieckiego
• Gotowosc podjęcia pracy od zaraz
• Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
• Pomoc w organizacji zakwaterowania
• Ubezpieczenie emerytalne,zdrowotne w razie wypadku przy pracy
• Dodatek urlopowy, dodatek świąteczny
•Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech, klasy podatkowej

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 669 851 420.

ID ogłoszenia: 94553be4912e44f5