€ 14,50 brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczek przy sprzątaniu biur w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 17:44

Dla pracodawcy z Hamburga poszukiwane osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie dla sprzątaczy-sprzątaczek aktualne od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu w komfortowych warunkach.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 14,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca w stałych godzinach;
  • zadaniem pracownika będzie kompleksowe sprzątanie biur;
  • wycieranie kurzy, mycie podłóg, włączanie zmywarek, sprzątanie toalet itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego;
  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę z uwzględnieniem okresu próbnego;
  • pełny etat oraz stałe godziny pracy;
  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach;
  • atrakcyjne warunki finansowe i bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Aplikować można pod adresem e-mail: beschaftigung@munich.com z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-w-hamburg-dla-sprzataczek/

ID ogłoszenia: 3685d38852581640