€ 1860 brutto mc

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu ciastek od zaraz bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 18 lutego 2019 21:32

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Ogłoszenie z Düsseldorf bez znajomości języka dla pakowaczy 2019 z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie przez pracodawcę i dobre warunki umowy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 1860 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • jest to łatwa praca produkcyjna przy taśmie, która polega na przeprowadzaniu kontroli jakości, a także pakowaniu gotowych produktów;
  • obowiązkiem pracownika będzie również wstępne magazynowanie towaru.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • spryt;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • zwinność oraz energiczność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu w cenie od 200 do 250 Eur miesięcznie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

z dopiskiem: Nr ref. pakow/a4/04/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-ciastek-bez-jezyka-w-dusseldorf-2019/

ID ogłoszenia: 8385c6ae625f2747