€ od 13,50€/h +dieta netto

Na budowie praca Niemcy od zaraz w Rostock bez języka przy dociepleniach 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 14 lipca 2020 18:34

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla budowlańców. Zatrudnienie w Rostock bez znajomości języka na budowie przy dociepleniach z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Rostock.

Wynagrodzenie: od 13,50 Eur brutto na godz. (które zależy od posiadanych kwalifikacji) + dieta netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się dociepleniami budynków.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie przy ocieplaniu bądź docieplaniu budynków;
  • zaleta będzie znajomość j. niemieckiego;
  • możliwość podjęcia pracy za granicą;
  • staranne, dokładne, rzetelne i zaangażowane wypełnianie swoich zadań;
  • brak problemów z alkoholem.

Oferujemy:

  • stabilna pracę;
  • niemiecką umowę o pracę razem z pełnym ubezpieczeniem, które również jest dla członków rodziny;
  • pełny wymiar godzin;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • bardzo dobre wynagrodzenie, a do tego dieta netto za każdy przepracowany dzień;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu wypoczynkowego;
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych;
  • odzież roboczą, a także obuwie;
  • możliwość brania zaliczek raz w tygodniu;
  • stałe wsparcie od agencji zatrudnienia, wsparcie podczas starania się o zasiłek na dziecko Kindergeld, a także opiekę medyczną, i tłumaczenie dokumentów;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: +49 1521 8168041

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-dociepleniach-na-budowie-bez-jezyka-od-zaraz-rostock-2020/

ID ogłoszenia: 2355f0db9db095e6