€ 2050-2350 euro/m-c brutto

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji dań bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 16 maja 2018 00:51

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce z Kolonii na produkcji mrożonych dań kuchni włoskiej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2050 do 2350 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej gotowe posiłki kuchni włoskiej – makarony, pizze itp.
  • zadania będą przydzielane pracownikom po przeszkoleniu
  • do obowiązków będzie należało m.in. kontrolowanie jakości, przygotowywanie produktów i układanie składników
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem oraz obsługiwaniem urządzeń

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • status osoby niekaranej
  • pracowitość i zaangażowanie
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • pomoc polskiego konsultanta
  • podwyżkę do 2350 euro miesięcznie po 3 miesiącach
  • zatrudnienie w Niemczech na dłuższy okres
  • kompleksowe szkolenia
  • zamieszkanie na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „produkcja-dan-mrozonych05/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 6815afb55a53edc6